Twoje konto

Latry

Wysyłamy w 48h koszty przesyłki od 13,00 zł

Cena: 26,90 zł z VAT

Najnowsza powieść mistrza horroru Briana Lumleya, autora m.in. kultowego cyklu Nekroskop, a także Psychomech i Tytus Crow. Akcja powieści rozgrywa się w post-apokaliptycznym świecie, w którym resztki ludzkości wędrują w poszukiwaniu bezpiecznego schronienia i nieustannie toczą walkę o przetrwanie z tytułowymi LATRAMI. Czy ludzie są w stanie przeciwstawić się takiemu złu? Bezwzględna walka toczy się na tle zapierających dech w piersiach krajobrazów, bo przyroda bez niszczycielskiej ingerencji człowieka pokazuje nieograniczone piękno... Lektura obowiązkowa dla wszystkich wielbicieli gatunku.
Same potwory (latry) są jakimś połączeniem zombie z wampirem, polują na ludzi w nocy, a powstały albo jako oddzielny gatunek ewoluując obok homo sapiens sapiens nigdy nie będąc przez tych drugich zauważonymi I być może właśnie to, że ich nigdy nie dostrzegliśmy powoduje ich frustrację i chęć zemsty na świecie ludzi. A możliwa jest także inna interpretacja: może Latry to po prostu gorsza część naszej natury, której nie chcemy, nie umiemy dostrzec?
200stron; oprawa miękka; przekład: Jakub Filas i Agnieszka Kochan; projekt okładki: Marcin Wojciechowski; ISBN: 978-83-7998-019-2
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Imię / pseudonim:
Przepisz kod:
weryfikator

Zapytaj o produkt