Twoje konto

Nekroskop 15 - Harry Keogh

Najniższa cena z 30 dni : 18,00 zł

Nakład wyczerpany koszty przesyłki od 13,00 zł

Cena: 27,90 zł z VAT

Piętnasty i prawdopodobnie (jak się okazało jednak - nie) ostatni tom cyklu Nekroskop to zbiór opowiadań o Harrym Keoghu, Nekroskopie. Uzupełniony opowieściami o innych bohaterach (Tytusie Crow, Davidzie Hero i Eldinie Wędrowcu) książek Briana Lumleya.
Harry Keogh: zabójca wampirów, który potrafi rozmawiać z umarłymi. Z powodu nieoczekiwanego przypływu gotówki Harry trafia do Las Vegas, gdzie spotyka „Martwego Eddy’ego”, hazardzistę, który nie może się oprzeć, żeby jeszcze raz z zza grobu zagrać o najwyższą stawkę.
W „Snach dinozaurów” zainteresowanie skamieniałościami doprowadza Harry’ego do wykrycia prawdziwego powodu śmierci młodego paleontologa amatora oraz odkrycia, że w krytycznej sytuacji może wezwać na pomoc nie tylko martwych ludzi.
We „Wskrzeszeniu” nieprzemijająca miłość Harry’ego do matki powoduje, że Nekroskop wkracza na bardzo ryzykowną ścieżkę…

Tytus Crow: detektyw psychiczny, mistrz magii, który unicestwia starożytne bóstwa Cthulhu. W opowiadaniu „Początek” widzimy, jak maleńki Tytus zostaje naznaczony osobliwym przeznaczeniem.
We „Władcy robaków” praca zwykłego sekretarza prowadzi Tytusa prosto na ołtarz ofiarny.
Wreszcie w „Imieniu i liczbie” Henri Laurent de Marigny opisuje walkę między Tytusem a złowrogą siłą, która pragnie zniszczyć życie na naszej planecie.

David Hero i Eldin Wędrowiec: niegdyś mieszkańcy świata jawy, a teraz agenci króla Kuranesa z Krainy Snów.
Łyk „Niezwykłego wina Naxasa Nissa” wysyła tę dwójkę w burzliwą podróż z łoża dorodnej piękności w głąb lochu czarownika.
Poszukując swego zaginionego przyjaciela, David wsiada na pokład feralnego statku powietrznego, będącego mieszkaniem „Złodzieja snów”.
Przekłasd: Stefan Baranowski; Projekt okładki: Marcin Wojciechowski Stron 320, oprawa miękka. Cena detaliczna 27,90 zł. 
ISBN: 978-83-89640-84-0

Dodaj Komentarz
Ocena: 1 5
Imię / pseudonim:
Przepisz kod:
weryfikator

Powiadom o dostępność produktu

Zapytaj o produkt